Bojler te 400L nga zvicra

Shitet nga: Mergim 23 Shk 18:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

290 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Të tjera
Shes bojler te 400L me rrym i ardhur nga zvicra ne gjendje te rregullt me pomp dhe gypa te vet. Viber +37745288923
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim