Bojleri 10l italian

Shitet nga: petriti 11 Gsh 12:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Të tjera
shitet bojleri 10l montim i larte me qmim shume te volitshem dhe ne gjendje shume te mire
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim