CERAGEM

Shitet nga: Mentor 08 Qer 15:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Të tjera
Aparat Ceragem shum pak i perdorur per shume lloje te semundjeve e sidomos per boshtin kurrizore. Aparati eshte pothuajse i ri me nje projektor 9 sferesh dhe nje 3 sferesh si dhe ulesen speciale per ceragem.. Nese dikush eshte i interesuar mund te ia bashkangjes edhe nje projektor 9 sferesh ne menyre qe terapia te jete me e shpejte dhe efikase. Cmimi i projektorit eshte 100 eur.

Te interesuarit mund te kontaktojne vetem permes viberit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim