Digivibe mx30, Instrument per Balancim Dinamik

Shitet nga: dreni 11 Nën 00:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Të tjera
Digivibe mx30, eshte instrument digjital per analizimin e vibrimeve si dhe Balancimin dinamik te: Ventilatoreve industrial, turbinave, pompave dhe qarqeve të ndryeshme. Te gjitha matjet rezultoin me nje saktesi digjitale, qe njeherit e ben perdorimin e tij shume te lehte për nje profesionist ne kete lemi. Instrumenti në fjale eshte i blere me licenc personale valide.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim