Doreza kapela profesionale per kuzhine

Shitet nga: Ble Shpk Dje 23:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Të tjera
Ble sh.p.k sjelle ne tregun e Kosoves doreza, kapela profesionale per kuzhine

Te gjitha produktet jane Italiane. Te pershtatshme per Hotele, Restorante, dhe Amviseri.

Shesim me shumice dhe pakice.

Dyqani jone gjendet ne Prishtine, ne rrugen Bajram Kelmendi (tek 4 Llullat) 150 metra ne ane te djathte.

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim