Elektro & Frigo Servis '' EFS''

Shitet nga: EFS 01 Qer 06:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Të tjera
Përshkrim i sendit
SERVISIM DHE MIREMBAJTJE TE TE GJITHA LLOJEVE TE :

/// LAVATRIQE /// ENELARSE /// SHPORET elektrik /// BOJLER /// KALORIFER /// ELINDA - TERMO /// FRIGORIFER /// FRIZA /// KUMORA ( frigo te pijeve alkoolike dhe jo alkoolike) /// APARATA AKULLI ( llodomata, akullore ) etj.
Servisim ne shtepit , banesat apo lokalet tuaja! Pjeset kembyese me garancion . --- ÇMIME KONKURRUESE NE TREG !

SHITJE MONTIM DHE SERVISIM :
AIR CONDITIONER 09 , 12 , 18 , 24 etj.
GARANCION 12 MUAJ NE MONTIM
GARANCION DERI 6 MUAJ NE SERVISIM
PJESE REZERVE !

MBUSHJE E AUTO KLIMAVE .

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim