Frigo, Frigorifera me Xham, Friz, Skar plini.

Shitet nga: Liridoni 30 Dhj 15:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Të tjera
Invertar per gjelltore. Frigoriferat me xham jane ne shitje te dy bashk dhe kan cmimin 500Euro. Frizi i bardhe qe ngrin e ka cmimin 100Euro. Skara e plinit ne gjendje shum te mire e ka cmimin 300Euro. Te interesuarit mund te na telefonoine ne numrin e telefonit 045507485.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim