Frigorifer,shporet i rrymes plus bojler 120 litr..

Shitet nga: alush 20 Mar 15:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Të tjera
jan pak te perdorura jan te ardhura nga zivcrra dhe jan te pershtatshme per kafiteri ose restorante.
llavaboni osht dy metrra e gjat .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim