Friz dhe regall

Shitet nga: Buqja 08 Pri 14:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Të tjera
Shes frizin horizontal 400 litra 140 euro dhe regallin 140 euro, informatat ne tel 044 315 701
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim