Furr BUKE dhe PICAVE

Shitet nga: valdet 09 Pri 10:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 010 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Të tjera
Shes furren e bukve qe mundesh me pjek dej ne 22 buk te mdha /njeherit me to mundesh me perdor edhe per pica te mdha e te vogla,furr esht ne gjendje te mir ,buket i pjek per 8 minuta kurse PICAT per nje minut dej ne 2 minuta,esht e ardhur nga austrija ,furra esht vetem me rrym,temperatura e furres arrin deri ne 600 grad,cns ,QMIMI 2010 ERO. numri kontktus 044127608/044267421
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim