Furr,frigorifer,mikser

Shitet nga: Emin 26 Dhj 15:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Të tjera
Shes frigoriferin furren e picav dhe mikserin e brumit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim