Furra per pica urgjent

Shitet nga: y.k. 23 Nën 11:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

260 EUR   340 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Të tjera
Shitet furra per pizza shume pak e perdorur ne gjendje perfekte.shpenzon shume pak energji elektrike,nxehet shume shpejt dhe e mban temperaturen shume gjat.Shitet per arsye mosperdorimi.P.S>Duhet ti nderrohen nxemsat qe te nxej me mire.Eshte e pershtatshme per ambient te vogel,mund te vendoset gjdokund.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim