Furtere tigan

Shitet nga: luta 09 Pri 21:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Të tjera
shes furtere ( tigan ) te ardhura nga gjermania furteret jan profesionale dhe jan shum te randa dhe mundet me fut komplet edhe ne furr dot thot eshte kunder temperatures jan dy lloje te rrumbullaketa jan me kapak kurse tjerat jan katrore pa kapak te ardhura nga gjermania
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim