Hekur per hekurosje

Shitet nga: Loriku 27 Shk 22:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Të tjera
Hekur per kmisha perde eshte e pershtatshme shum per butika eshte shum pak e perdorur dhe ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim