INVENTAR SHTEPIAK

Shitet nga: Selatin 12 Gsh 11:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Të tjera
Shesim të gjitha llojet e invertareve shtepiak (teknikë të bardhë) të ardhura nga Danimarka.
Shporeta Elektrik
Lavatriqe
Tharese e Rrobave
Shporeta Montues
Frigorifera dhe friza
Frigorifera Montues
Qmime të volitshme!!
Na kontaktoni ne nr 044-199-976 ose 045-549-996
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim