KALDAJA NE SHITJE

Shitet nga: Petrit 12 Jan 14:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Të tjera
Shitet kaldaja e Centrometalit 50 KW e perdorur. Kaldaja eshte e shperthyer mund te rregullohet. Mund te perdoret per ngrohje me dru dhe qymyr. E pershtatshem edhe per ngrohje te puntorive te medha.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim