Kamera Sigure me senzor Levizje wireless insteon

Shitet nga: petrit 04 Dhj 11:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

75 EUR   85 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Të tjera
Kamera Sigure aktivizohet NE Levizje dhe te alarm on me email dhe ti dergon 4 foto. Wireless mundshme me komuniku me ze
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim