Kaminë dhe kuzhinën dhe krevatin etj

Shitet nga: sabit 05 Tet 22:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Të tjera
shes urgjent Kaminën dhe kuzhinën dhe krevatin me rregall shumë pak të përdorura te interesuarit për më shumë informata mund të më kontaktojnë në këtë numër telefoni 044/911-392 ju mirepresim me respekt.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim