Kamini Pritty

Shitet nga: altini 31 Tet 20:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Të tjera
Shes kamin Pritty, eshte pak i perdorur dhe ne gjendje shume te mire.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim