Karrika Stomatologjike

Shitet nga: Arsim Rama 23 Shk 11:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Të tjera
Shesim karrikat stomatologjike te ardhura nga Zvicerra te firmes DENTALEZ.Jan te perdoruna por ne gjendje te rregullt teknike.

Te interesuarit mund te kontaktojn nr.tel. +38649309957 ne Viber ose Whatsapp si dhe ne email: arsimrama@live.de
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim