Kerkoj te blej 2 android box

Shitet nga: kerkues 17 Jan 16:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Të tjera
Kerkoj te blej 2 box android me cilsi te lart dhe te jem origjinal dhe jo fallc mundesisht te lajmrohen ata qe ofrojn me dyqane qe shesin ju faliminderit
Poashtu mund te shkruni ne viber: +37745-629-348
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim