Krypore elektrike ekskluzive per restorane apo s..

Shitet nga: meti 19 Shk 10:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Të tjera

shes mulli ekskluziv krypore elektrike me bateria per bluarjen e kripes dhe piperit te zi,e mbush me krip te trash dhe piper kokrra,dhe e bluan te fresket ne tryez ne pjaten tuaj,jan ekskluzive plus e kan driten qe kur te bluan ne pjaten me ushqim automatikisht e bon drit ushqimin,jan shum moderne per restorane apo shtepi,modele te reja,prodhim gjerman.me shumic qmimi diskutushem

PER TI PAR ARTIKUJ TON ,NE RUBRIKEN QFAR KERKON SHTYP. 044262003. PASTAJ KERKO
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim