Kuzhine

Shitet nga: Dardan 21 Pri 11:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Të tjera
Shes kuzhinen e kompletuar me te gjitha paisjet
Furra ,skara (GRILL) ,maqina per prerjen e sugjukut dhe pershutit
Frizi , gjitha lllojet e pjatav , etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim