Lavatricja(vetem 2 jave e perdorur) dhe shporeti

Shitet nga: lavatrice dhe shporet 10 Mar 16:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Të tjera
Shitet Lavatricja e cila eshte e perdorur vetem 2 jave,pra eshte e re dhe funksionon si cdo lavatrice e re qe blihet.Eshte e prodhuar nga BEKO.Eshte blere 185 euro mirepo per shkak se eshte e perdorur 2 jave shitet me qmim prej 160 euro.
Shitet po ashtu edhe Shporeti i cili eshte i perdorur vetem 1 muaj.Posedon 2 plloqa,furren dhe 1 tepsi.Ky eshte blere me qmim prej 70 euro ,mirepo per shkak se eshte perdorur nje muaj shitet me cmim prej 60 euro.Pra edhe shporeti eshte i ri dhe funksionon sic duhet.Te interesuarit mund te vijne dhe ti shohin dhe do te binden vet.Cmimi eshte i padiskutueshem !
Gjindemi ne Fushe-Kosove.Nr.i tel. 044-990-329
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim