Llampa

Shitet nga: Arsim 07 Gsh 12:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Të tjera
Llampa eshte ne gjendje te rregullt, ngjyra e llampes dhe ndriqimi i saj eshte me ngjyre te portokallt ne te kuqe.

Ju lutem na kontaktoni per çdo pyetje rreth llampes!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim