Llustera- Ndriçime "DOMI"

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Ndriçime-"DOMI" 16 Shk 16:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Të tjera
Ndriçime per shtepin tuaj
Lokale ,hotele ,restaurante,kopshte,
Bëjmë shitjen me shumicë dhe pakicë
Na vizitoni ne lokalin tonë në rrugen Kodra e Trimave,Magjistrale Prishtinë - Podujevë
Ju mirëpresim !
Mob/vib +377 44 353 170
Mob/vib +377 44 130 557
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim