Makina elektrike per kepje e per qinisje

Shitet nga: bukurim 19 Dhj 17:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Të tjera
Makina elektrike per kepje the qinisje toyota dhe alfran
Jan modele te vjetera te ardhura nga anglia por punojn shum mir .qmimi sipas marveshjes
Per ma shum informata ju lutem thirni
038 225130
049 125105
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim