Makine (maqin) per rroje/qethje HYUNDAI

Shitet nga: Dardan 08 Maj 14:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR   18 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Të tjera
- Makine per rroje, qethje me teh 0.5 mm dhe kreher 2.5,3,6,9 mm
- makin per rroj, maqin per rroj, Hynday
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim