Makine per hekurosje

Shitet nga: Fikri 17 Shk 15:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Të tjera
Eshte pak e perdorur dhe ne gjendje te mire ,mund te hekurosni perde,qarqafe etje.Shume e pershtatshme!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim