Makine per pastrim Aqua Jebbo Zepter

Shitet nga: Hana 22 Gsh 14:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Të tjera
Shes makinen Aqua Jebbo (Zepter) e cila sherben per pastrim, dezinfektim dhe hekur per hekurosje. Makina eshte shume pak e perdorur. Cmimi 550 euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim