Maqin dhe frigorifer gorenje dhe shporet

Shitet nga: Shkelqim 11 Gsh 22:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Të tjera
Maqina ka defekt te vogel..friforiferi punon mire..shporetit nuk i ben nje plloq..cmimi sipas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim