Maqine per larje/tharje te tepiheve dhe kauqeve

Shitet nga: Drilon Xharavina 09 Tet 23:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Të tjera
Maqine eshte e re e markes Gorenje posedon te gjitha pjeset shtese origjinale poashtu edhe garancionin ..
Per me shum kontaktoni ne tel: 044/165-013
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim