Mates i temperatures dhe lageshtis se ajrit

Shitet nga: Valmir 18 Tet 15:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

8,5 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Të tjera
Mates i temperatures dhe lageshtis se ajrit
Thermometer dhe Hygrometer

Praktik per incubatora me saktesi te lart
Ka sonden 2 metra te gjate .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim