Mikser

Shitet nga: perparim fazliu 22 Nën 18:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Të tjera
shes nje mikser per shtrydhjen e pemve dhe perimeve esht nga gjermania qmimi 25 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim