Ndriquse (drita)

Shitet nga: 28drita 11 Maj 10:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Të tjera
Shes dritat per lokal 28 copa, qmimi 3 euro copen, te interesuarit mund te kontaktojn ne kta numra: 044307139 dhe 049411113.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim