Pallaqinka Paisje Crepes

Shitet nga: Njami Njami 05 Pri 18:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 350 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Të tjera
Shitet paisja speciale per pergaditjen e pallaqinkave ne menyre shume te sofistikuar.

Paisja eshte e perdorur per 2 muaj dhe ne gjendje shume te mire dhe e ruajtur.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim