Pastrues me avull "Steam Penguin"

Shitet nga: Genti 03 Dhj 22:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Të tjera
Eshte paisje me avull, patrohen gjamat, dyshemeja, qoshet dhe skajet ku eshte problem te pastrohen makina me avull e pastron me lehtesi. E kam ble ne top shop para disa viteve eshe ne gjendje shume te mire. Ndihmon shume ne pastrimin e shtepis.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim