Plinash 2 boca plini dhe nxemse

Shitet nga: Amir 27 Dhj 12:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Të tjera
2 boca plini
1 nxemse
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim