Pllak e rafshtë montuese me dy plloqa

Shitet nga: iliri 20 Mar 08:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Të tjera
Pllak e rafshtë montuese me dy plloqa kjo që shihet në foto.
Tel 044 986 626 & 049 420 149 dhe Viber +377 44 986 626
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim