Power Juicer

Shitet nga: Agon 15 Shk 18:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

49,99 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Të tjera
Shes Power Juicer te bardhe dhe pak te perdorur.
Cmimi eshte shume i volitshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim