Power juicer

Shitet nga: xxxx 15 Pri 21:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Të tjera
Shes aparatin per shtrydhjen dhe bluarjen e frutave dhe perimeve ne gjendje shum te mire thuaj se i pa perdorur fare
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim