Radiator

Shitet nga: qekuu 02 Shk 10:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Të tjera
Radiatora te ardhur nga ch jan shum te mir dhe te qendrueshum jan te madhsive te ndryshum ju mirpresum.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim