Radio

Shitet nga: xxx 08 Pri 10:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Të tjera
Radio punon , eshte ne gjendje te rregullt dhe e ruajtun.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim