Roleta

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Al-besmont Roleta 14 Sht 21:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Të tjera
PROGRAMI I PRODHIMIT
Roleta Veneciane
Roleta Klasike prej Alumini
Roleta Klasike prej PVC
Perde Shiritore
Dyer dhe Dritare
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim