Shes Dritare te Drunit ne gjendje shum te mir shum

Shitet nga: Artan Beqiri 24 Mar 22:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Të tjera
Shes Dritare te Drunit gjithsej jan 30 dritare dhe 4 dyer mund ti ndajm sa te ju duhen juve jan ne gjendje shum te mira mundeni me ardh mi pa gjendemi ne prishtin
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim