Shes Mikroval

Shitet nga: mikroval 22 Qer 18:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Të tjera
shes mikrovalen ne gjendje te rregullt dhe jap garancion sepse eshte shum pak e perdorur.. Edhe ne viber +377 44 50 20 20
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim