Shes mikrovalen Moulinex ne gjendje te rregullt

Shitet nga: Mikrovala 03 Maj 22:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR   30 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Të tjera
Shes mikrovalen Moulinex micro chef fm 1315 ne gjendje te rregullt, sikur e re.
Eshte e ardhur nga jashte dhe eshte shume e ruajtur.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim