Shes pajisjet

Shitet nga: Arsim 16 Shk 13:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Të tjera
Shes shporetin Gorenje dhe frigoriferin Rubin. Se bashku me to shes dy dollapë, një kauç dhe një fotele që shtrihet për fjetje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim