Shes tupanin per pjekje dhe shporetin elektrik.

Shitet nga: Blerona 23 Jan 03:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Të tjera
Shes tupanin per pjekje dhe shporetin elektrik.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim