Shisha pen

Shitet nga: xxx 05 Nën 20:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

13 EUR   15 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Të tjera
Shes shisha pen me shumice dhe pakice, vjen bashk me adapter,vjen me 1 shije sipas zgjedhjes juve, shume e pershtatshme per ata qe dojn me ndal duhanin.Poashtu shes edhe shije te ndryshme te frutave per shisha pen qmimi 3 euro. Tel: 045454333 , Viber +37745454333.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim